Seo Danışmanlığı

Türkiye’de ve Dünyada her yıl artan kullanıcı sayısı ile dijital dünyanın en çok kullanılan aracı haline gelen sosyal medya markalar açısından ise kullanıcılarına ulaşma veya ürün paylaşımı konusunda cazip araçlar haline gelmiş durumda. Sosyal medya markalar açısından günümüzde  kullandığı ve hedeflediği kitlesine ulaşmaya çalıştığı mecralar olarak bilinmekte. Marka pazarlamasında en çok kullanılan sosyal medya siteleri Facebook , Twitter  ve İnstagram olarak ülkemizde önem sırasında gösterebiliriz.

Sosyal medya çalışmalarında önceliğimiz kitle analizi yapıp kitlenizin mecralardaki davranışlarına göre stratejik planlar yapmaktayız. Markanızı sosyal dünyada 7/24 aktif olarak göstermekteyiz bu nedenle potansiyel takipcilerinize maksimum derecede ulaşma ve satışa / müşteriye yönelik çalışmalar yapılmış olmaktadır. Ayrıca takpçilerinizin sizden beklentileri sorunları ve problemlerinde sizlere ulaşmasını sağlamaktayız.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimizde markanızın veya ürünlerinizin sosyal medyadan daha fazla etki almasını sağlamak için uygun sosyal medya taktik ve stratejileri geliştiririz. Ekibimiz markanız adına yarışmalar, ürün çekilişleri , tanıtım çalışmaları yaparak markanızın sosyal medya üzerinden dijital pazarlama faaliyetlerinize destek olmakta. Web sitenizin organik trafğini çalışmalarımızdan gelen ziyaretciler ile gözle görülür bir şekilde artış görebilirsiniz.SeoZof ekibi viral paylaşımlar ve önemli zamanlarda gerekli paylaşımları yaparak , sosyal medyanın gücünü markanız için en iyi şekilde kullanmak markanıza değer kazandıracaktır.

Kapsamlı Hizmetlerimizi Deneyin

Garantili ve Hedef Odaklı Çalışmalarımız ile Bütçenize Uygun Seo Çözümlerimizi Hemen Deneyin.