Seo Danışmanlığı

Seo Nedir ?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) kelimesinin kısaltması olan SEO, web sitenizin kalitesini artırarak organik olarak sitenizin trafik miktarını artırma işlemlerinin tümünü kapsamaktadır. Google, arama sonuçlarında alakalı ve gerçekten kullanıcı için en doğru sonuç olacağını düşündüğü sayfaları listeler. Bunu çoğunlukla diğer web sayfalarından gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini analiz ederek yapar. Basit usulde web siteniz diğer web siteleri ile bağlantılı olduğu sürece Google’da yer alma potansiyeline sahiptir. Fakat tüm buna rağmen SEO, onlarca site içi ve site dışı kriterlerin yer aldığı ve sitenin bu kriterlerin ne kadarını karşıladığı ile sitenin sıralaması doğru orantılıdır.

Seo Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) başarılı bir dijital pazarlama sisteminin önemli bir bileşenidir. İyi optimize edilmiş bir web sitesi, tüm dijital pazarlama kampanyalarınız için sağlam bir destekçidir. Hedeflerinize uygun bir SEO planı oluşturmak size güçlü bir rekabet avantajı sağlar.

Tam bu noktada SEOZOF ekibi sizlere sitenizin site içi seo hatalarını tespit edip düzeltmede yardımcı olup, anahtar kelimelerinizde üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak SEO çalışmalarını garantili ve kalıcı hizmetler sunmaktadır.

Seo Danışmanlığı Kapsamında Yapılacak İşlemler Nelerdir?

SEO stratejisi geliştirme: Seo yaptırmak istiyorsunuz ve bunun için de bir bütçeniz var. Fakat nerden ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz? Uzun vadeli olarak arama pazarlaması için hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlayacak planların kapsamlı olarak yapılmasına yardımcı olmaktayız.

Anahtar kelime araştırma ve analizi: Belki de SEO’da en sıkıntılı ve en önemli noktaların başında gelen anahtar kelime araştırmasıdır. Bu analizin doğru yapılması ile birlikte, yüksek dönüşümlü ve rekabetçi anahtar kelimelerinize ek olarak, kullanıcı davranışlarına bakıp tam kapsamlı bir hedef kitle araştırması.

On-Page SEO Kontrolü: Sitenizin SEO yapısının kapsamlı bir analizi ve iyileştirme için ayrıntılı öneriler.

Yerel SEO Hizmetleri: Potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşarak hedef kitlenize en kısa yoldan ulaşmanız sağlanır.

Mobil SEO Hizmetleri: Aramaların büyük kısmı artık mobil cihazlardan yapıldığından, mobil arama için sitenizin optimize edilmesi.

Kapsamlı Hizmetlerimizi Deneyin

Garantili ve Hedef Odaklı Çalışmalarımız ile Bütçenize Uygun Seo Çözümlerimizi Hemen Deneyin.