Seozof’un Sağladığı Hizmetler

SEO açılımı “Search=Arama Engine=Motor Optimization=Optimizasyon” olan ve bu kelimelerin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır.10 yıllık tecrübelerimizi seozof adı altında birleştirerek birçok şirkete SEO, Dijital Reklamcılık, Sosyal medya danışmanlığı hizmeti yapmaktayız. Basitçe seo hizmeti seçilen bir kelime üzerine backlink çalışmaları yapar ve yükselmesine yardımcı olur. Hedefimiz müşterilerimizin profesyonel alandaki itibarını, çalışma performansını en üst seviyeye taşıyıp diğer şirketlere göre daha yüksek bir konumda bulunmasına yardımcı olmaktır.


Seo Danışmanlığı

Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla beraber aradığınız bir konu hakkında internette birçok kaynaktan bilgi bulabilirsiniz. Seo danışmanlığı sizin web sitenizin bu çeşitli kaynaklar arasından sıyrılıp üst sıralarda yer alması için size 7/24 hizmet sunmaktadır. Bütün insanların hızlı ve güvenilir bilgi aradığı bu dönemlerde herkes aradığı konu hakkında çıkan ilk birkaç siteden faydalanmaktadır. Araştırmalara göre kullanıcılar ilk sırada yer alan sitelerden %33, ikinci sırada yer alan sitelerden %18, üçüncü sırada yer alan sitelerden %12 oranında yararlanmaktadır. Bizim amacımız ise sizi ilk ziyaret edilen site konumuna taşımaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Seo ajansı olarak herkesin 7/24 aktif olduğu sosyal medyada farklı stratejik yollar izleyerek adınızı duyurmak için çalışırız. Seozof.com.tr ekibi sizin için sosyal medyada herkesin en aktif olduğu zamanlarda göz alıcı paylaşımlar yaparak sizin herkes tarafından daha çok tanınan ve tercih edilen bir şirket olmanıza yardımcı olur.

Dijital Reklamcılık

Dijital reklamcılık (Digital Marketing) çoğunlukla Facebook, Twitter, Youtube, haber siteleri, arama motorları gibi farklı alanlarda yapılan reklamcılık hizmetidir. Bu hizmeti kullanırken süreç tamamen sizin kontrolünüzdedir. Bu hizmetle istediğiniz kitlelere hitap edebilirsiniz. Seozof ekibi olarak markanızı şaşırtıcı derecede hızlı bir sürede çok geniş kitlelere ulaştırır. İşinizin verimliliğini arttırmak için dijital reklamcılık sizin için reddedemeyeceğiniz bir önem taşımaktadır. Ayrıca süre ve fiyat açısından da gözle görülür şekilde tasarruf edersiniz. Çeşitli seo firmalarıiçerisinde seozof.com.tr sizin için en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sağlama garantisi veriyor. Ayrıca seo fiyatlarıiçerisinde cebiniz için en uygun fiyatı da seozof ekibi olarak size sağlamaktayız.

Ek Resimler

Bu içerik 26.06.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 79 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

İlginizi Çekebilir