Gizlilik Politikası

SeoZof üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kaideler aşağıda belirtilmiştir. SeoZof sistem ve görsel altyapısının emin bir şekilde kişilere sunulmasıyla alakalı ihtiyaç duyulan tedbirleri yerine getirmiştir.

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kişilerin/müşterilerin, Seozof ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında veyahut yargı kararı ve/veya legal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece rastgele bir üçüncü şahıs, müessese ve kuruluşa hiçbir nedenden dolayı paylaşılmayacak veyahut verilmeyecektir. Legal tertip etmelerle bu bilgilerin izah etmesini gerektiren bir vaziyet tekâmül etmediği sürece hiçbir kural dışı ile bu bilgiler izah etmeyecektir.

Telif Hakları

SeoZof’un hazırlanmasında kullanılan tasarım ve metot bilgisi konusundaki telif hakları SeoZof’a aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, SeoZof ile rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere konusunda tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları SeoZof’a aittir.

Sorumluluk Sınırları

SeoZof diğer firmalar ile beraber çalışabilirliği, bu müesseselerin web sitelerine irtibat vererek ve/veya bu kurumların internet servislerini arayüzler üzerinden sunarak sağlamaktadır. Gizlilik Politikası’nda  yer alan taahhütler sadece SeoZof alanının kullanımında geçerlidir ve bağlantı olarak yönlendirme yapılan kamu web siteleri ve sitelerin kendilerine ait hizmetlerini kapsamamaktadır.

İletişim Adresimiz: Kurtköy Semti Ankara Caddesi No 291 Yelken Plaza B Blok Kat 2 | Pendik – İSTANBUL

E-posta Adresimi ; info@seozof.com